Podłogi winylowe

Oferujemy wysokiej jakości markowe podłogi winylowe wiodących producentów: PERGO, WINEO i SPC firmy Salag. 

PANELE WINYLOWE

PERGO

Podłogi winylowe Pergo wyznaczają nowy standard. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to ich naturalna struktura i żywa stylistyka bogata w realistyczne szczegóły. Dodaj do tego prosty i łatwy montaż na klik oraz wyjątkowo trwałe zabezpieczenie powierzchni, a dowiesz się, dlaczego podłogi winylowe Pergo to najlepszy wybór do wielu różnych miejsc w Twoim domu.

PODŁOGI WINYLOWE

WINEO

Panele winylowe są pełne stylu. Zawsze estetyczne, atrakcyjne i najwyższej jakości. Zaprojektowane w celu zwiększenia estetyki życia i pracy spełniają najwyższe wymagania i oferują maksymalny komfort na co dzień. Zawsze w najlepszej formie dla ludzi z pomysłami i stylem. Nowoczesne wzornictwo paneli winylowych wineo® stworzone jest dla ludzi z charakterem, ceniących wysoką jakość i elegancję.

PODŁOGI WINYLOWE

SPC firmy Salag

(nowość – trwały kompozyt minerału i polimeru)

Podłogi Salag doskonale imitują strukturę drewna oraz są wykonane z wysokiej jakości kompozytu polimerowo-mineralnego nadającego produktom ponadprzeciętnych właściwości użytkowych. Należą do nich wysoka klasa ścieralności, wodoodporność czy kompatybilność z ogrzewaniem podłogowym. 

POZNAJ Nas

Dołącz do grona naszych Klientów

ZADZWOŃ

tel./fax 32 251 17 00

tel. kom. 501 349 897

Biuro

Meister Katowice
ul. Juliusza Ligonia 21 (obok marketu Auchan)
40-036 Katowice

Poniedziałek – Piątek

10.00 – 18.00

Sobota

9.00 – 13.00