Panele MEISTER

Panele laminowane | Panele winylowe

MEISTER


MEISTER to marka paneli podłogowych

Firma MeisterWerke (Meister) opiera swą działalność i funkcjonowanie na dwóch wartościach: zaufaniu i wytrwałości w innowacyjności. Cały proces produkcyjny i logistyczny od materiału po wyrób gotowy odbywa się w Niemczech i w żadnym wypadku nie stanowi następnej masowej produkcji z kraju azjatyckiego.

 

 

Panele do różnych pomieszczeń

Podłogi winylowe należą już do przeszłości, dziś chodzi o sztywny rdzeń! Jeśli szukasz wodoodpornej, twardej i łatwej w utrzymaniu podłogi, znajdziesz wszystkie te cechy w innowacyjnym rozwiązaniu MeisterDesign. Rigid. Te podłogi to nowa generacja podłóg winylowych: łatwa i bezpieczna w montażu jako podłoga pływająca, stabilna nawet pod wpływem ciepła i absolutnie łatwa w czyszczeniu. Podłogi doskonale nadają się do renowacji dzięki niskiej wysokości montażu wynoszącej 5,5 mm lub 6 mm. Wysokiej jakości, autentycznie tłoczone powierzchnie we współczesnych kolorach sprawiają, że podłogi Rigid od MEISTER są atrakcją propozycją dla każdego domu. Dwa różne formaty desek oferują duży wybór nowoczesnych efektów drewnianych o przyjemnym odczuciu wizualnym. Nowoczesny format dużych kafelków pokazuje imitacje kamienia wysokiej jakości – idealne do nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych, kuchni, łazienek i korytarzy!

 

WINEO

Podłogi zgodne z naturą

Naturalne i autentyczne dekory w połączeniu z odpowiedzialnością ekologiczną – przedstawiamy POWRÓT DO NATURY.
Natura jest mistrzynią formy i koloru. Naszym celem w przypadku podłóg laminowanych firmy MEISTER jest osiągnięcie tego jak najbliżej. Koncentrujemy się na wysoce autentycznych i naturalnych dekorach dębowych, które na pierwszy rzut oka przypominają parkiet. W naszej produkcji wykorzystujemy zrównoważone procesy i odnawialne źródła energii. Przetwarzamy wyłącznie surowce odnawialne, wolne od substancji niebezpiecznych oraz drewno pochodzące z lasów uprawianych w sposób zrównoważony.